Uvítanie detí do života

dscf2118

Dieťa je pre rodinu to najdôležitjšie a najkrajšie čo môže rodina mať.

My obec Lipovany sme dňa 26.10.2013 pozvali rodičov všetkých našich najm enších spoločne aj s ich ratolestiami , aby sme im vyjadrili a odovzdali srdečné gratulácie, popriali všetko len to najlepšie, pripomenuli im dôležitosť rodinnej výchovy dieťaťa, aby v budúcnosti z malých drobcov vyrástli zodpovední, cieľavedomí a hlavne šťastní mladí ľudia. Mladí ľudia sú aj vždy budú základom našej spoločnosti pri tvorbe budúcnosti.

dscf2001

 

Za pekného počasia a krásneho dňa si rodičia spoločne s ratolesťami v režii p.Starostu a poslancov obecneho zastupiteľstva vyzdvihli z rúk zástupcov obce pamätné listy našich malých detičiek na dnešné podujatie sprevádzané s fotením v kolíske ako aj pri kolíske.

dscf2115

 

Všetci spoločne sme si vymieňali názory, skúsenosti pri chlebíčkoch a malom občerstvení.

 

Je dôležité, aby sa naše deti ako aj rodičia schádzali, mali spoločné plány do budúcna čo prinesie pozitívne činy aj pre našu obec.

 

Ďakujeme všetkým organizátorom podujatia, ďakujeme za sponzorské dary od sestričiek z kláštora v Starej Haliči a hlavne vďaka Vám naši mladí rodičia.

 

Prajeme Vám aby Vaše ratolesti prinášali všetkým ľuďom len radosť, šťastie, úsmev na tvárach a aby ste z nich vychovali plnohodnotných ľudí,  ktorým sa otvorí svet a budú z neho čerpať plnými dúškami čím prežijú šťastný život hodný spomínaniu.

 

Viac fotografií nájdete ...TU.