Poďakovanie našim jubilantom

dsc_0509

Ako každý rok aj tento sme dňa 26.10.2013 pozvali do priestorov obecného úradu v Lipovanoch našich jubilantov, ktorí v tomto roku oslávili alebo oslávia okrúhle výročie svojho života.

 

Október je mesiacom úcty k starším ľuďom. Naši seniori si zasluhujú osobitnú pozornosť od nás mladších. Prichádza jeseň života a ich agilita ustupuje. Preto sme tu my ich deti, vnúčatá a spoluobčania aby sme im vždy nie len dnes hovorili o vďake za ich múdrosť šedín, zato že tu dnes aj my môžme stáť. Lebo keby nebolo ich neboli by sme tu ani my.

dsc_0507

 

Pozvánku na oslavu dňa starších pozvali skoro všetci občania. Srdečné gratulácie z rúk starostu obce a poslancov obecného zastupiteľstva si prevzali osobne spoločne aj so spomienkovými darčekmi. V príjemnom prostredí sme si spoločne zaspomínali na mladé časy našich mám a otcov a zdieľali sme veselé zážitky ich mladosti.

O príjemnú zábavu sa postarali p.Marian Fajčík spoločne so speváčkami p.Agóčovou a p.Ďalogovou z Lučenca.

dsc_0510

 

Vyjadrujeme veľkú vďaku Vám naši milí jubilanti za Vaše usmiate tváre a teší nás , že sme Vám priniesli aj my úsmev a veselú náladu.

Prajeme Vám aby ste aj naďalej prinášali múdrosť a pohladenie všetkým svojim blízkym a  spoluobčanom. Zároveň  aj takto prostredníctvom médií Vám želáme ešte veľa rokov života bez chorôb a bolestí. Prajeme Vám v mene občanov obce Lipovany príjemnú, kľudnú a spokojnú jeseň života.

 

obec Lipovany

Viac fotografií z akcie nájdete ...TU.