Naši jubilanti 2014

dsc_0099

Tak ako každoročne obec Lipovany pre svojich jubilujúcich občanov ktorí dovŕšili v tomto roku okrúhle výročie narodenín (60, 65, 70, 75, ...) rokov pripravila milé útulné posedenie. O dobrú náladu a spev sa postaral harmonikár Štefan Bariak s kolegom hrajúcim na saxafón.

Pozvaných jubilantov a hostí privítal príhovorom p.Patrik Stieranka v mene obecného úradu a spoločne s poslancami obce odovzdali spomienkové darčeky a kvietky jubilujúcim.

dsc_0100

 

Touto cestou sa ešte raz chceme poďakovať všetkým našim jubilantom za ich životné skúsenosti, ktoré odovzdávajú denne svojim deťom, vnúčatám ako aj všetkým mladším spoluobčanom. Lebo v ich šedinách je múdrosť a nespočetne veľa prekonaných životných príbehov.
 

 

Ďakujeme všetkým pozvaným hosťom a prajeme im aby v ich živote už neboli zlé chvíle, ale len pekné, slnečné. Dni úsmevov a radosti.

dsc_0096

 

Slávnosti sa zúčasnili jubilanti: p.Fajčíková, p.Barianová, p.Kučerová, p.Magerová, p.Stieranková, p.Magera, a p. starosta Milan Matúška, ktorý v tomto roku dovŕšil krásnych 60 rokov.

Ďakujeme organizátorom za pekne pripravenú miestnosť ako aj chutné jedlo.

 

 

Ďalšie fotografie nájdete ...TU.